Ataman

Forum Sojuszu Ataman z Królestwa Shinsoo


#1 2007-12-11 09:07:25

Mansur

Moderator

Punktów :   

Co to ma znaczyć?

Doszły mnie niepokojące słuchy o braku wzajemnej pomocy wśród członków gildii.Z pośród kilkunastu zalogowanych graczy tylko jedna osoba odpowiedziała na prośbę pomocy dla Komodusa w zadaniu na bojowego konia.
Pytam się więc : co to ma znaczyć?
Sens istnienia tej gildii ma się opierać na zgraniu,wzajemnej pomocy i zorganizowaniu.
Nie chcę więcej słyszeć że ktoś odmówił pomocy kamratowi w potrzebie.
Nie chcę więcej słyszeć wykrętów typu : jestem w dobrym party,bije metin,nie mam na poty jestem na demonach czy poczekaj brak mi 2% do końca lvl.
Nie chcę więcej słyszeć jęczenia ze w party po materiały jest słaby exp.
Nie chcę więcej słyszeć że ktoś ucieka z party po materiały po 10 minutach nie podając powodu.
Nie chcę więcej słyszeć że ktoś ma za mały lvl na party.
Nie chcę więcej słyszeć że ktoś nie ma na tygodniowe wpłaty na gildię.

Pomagamy sobie wzajemnie bo taki jest sens istnienia gildii,bo w pojedynkę nic wielkiego nie zdziałamy.
Zbieramy razem materiały bo chcemy aby gildia była samowystarczalna pod względem finansowym i żeby stało się to jak najszybciej.
Robimy party aby niższe lvl szybciej nabiły poziomy.
Wpłacamy tygodniówki aby mieć kasę na budynki gildii.
Jeśli ktoś tego nie rozumie, lub nie zgadza się z tym, to trafił do niewłaściwej gildii i radzę ją opuścić jak najszybciej.
Osoby które nie chcą pomagać towarzyszom w potrzebie,nie wpłacają tygodniowych składek i notorycznie wymigują się od zbierania materiałów będą usuwane z gildii.

Offline

 

#2 2007-12-11 20:46:13

DarkWing

Administrator

Punktów :   -4 

Re: Co to ma znaczyć?

Amen .
A tak serio - zgadzam się w zupełności. Gildia to nie tylko znaczek nad głową i imponowanie graczom w okolicach 30 poziomu. Gildia ma nas zbliżać, jeżeli tego nie czyni traci tym samym sens istnienia. A do tego dopuścić nie możemy. Za wysokie opłaty? Mansur ciągle marudzi o pt na golemach? A kto trzyma na siłę? Droga wolna - osobiście wolę mieć za towarzyszy 5 zgranych graczy niż 40 z którymi 2 słów w grze nie zamieniłem.

Offline

 

#3 2007-12-13 13:05:19

kosikredkiX

Pachołek

Punktów :   

Re: Co to ma znaczyć?

tu sie zgadzam z Mansurem - jak idziemy na pienki i dykte po 10 minutach nie ma nikogo.
jak wolasz na czacie gildii gdzie sie wszyscy podziali słyszysz ECHOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ale najlepsze jest to że wystarczy napisac robimy PT loch pajaka CHxx - w 3 min zjawia sie cala gildia

P.S - PHOENIX stawia kowala juz od wtorku bedzie zarabiac kase

P.S. 2 - to po tym jak został potraktowany Komodus to nie chce mi się z wami gadać - do wczoraj mi sie nie chcialo dzisiaj juz mi przeszło

Ostatnio edytowany przez kosikredkiX (2007-12-13 14:52:24)

Offline

 

#4 2007-12-13 13:43:50

BobMarley

Nowiciusz

Punktów :   -1 

Re: Co to ma znaczyć?

Ja chętnie pomugłbym Komodusowi ale widocznie nie było mnie w tym czasie.

Offline

 

#5 2007-12-22 09:10:27

zygo

Nowiciusz

Punktów :   -1 

Re: Co to ma znaczyć?

racja w pełni się z tobą zgadzam
ja na bojowego pomogłem sqo i kowalowi
a komundus pewnie w srodku tygodnia robil wtedy kiedy bylem w internacie
jak jest pt na materiały to ide
no i co tam jeszcze
tylko z wpłatami troche zwlekam ale dzisiaj wpłace zaległe za tamten tydzien
no chyba by było na tyle:D

Offline

 

#6 2007-12-31 14:13:18

kosikredkiX

Pachołek

Punktów :   

Re: Co to ma znaczyć?

zygo napisał:

racja w pełni się z tobą zgadzam
ja na bojowego pomogłem sqo i kowalowi
a komundus pewnie w srodku tygodnia robil wtedy kiedy bylem w internacie
jak jest pt na materiały to ide
no i co tam jeszcze
tylko z wpłatami troche zwlekam ale dzisiaj wpłace zaległe za tamten tydzien
no chyba by było na tyle:D

Zygo mala poprawka
jak sqo robila bojowego bylem tylko ja i Komodus - zurkof nie dojechal bo za szybko rozbilismy weze

Offline

 

#7 2007-12-31 15:15:15

Lavode

Pachołek

Punktów :   

Re: Co to ma znaczyć?

Ooo, widzę, że Kosik się od gildii oderwać nie możesz Podobnie zresztą jak ja. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mangekyou-eye.pun.pl www.tef.pun.pl www.lsrolecity.pun.pl www.parafiagniewu.pun.pl www.gierki.pun.pl