Ataman

Forum Sojuszu Ataman z Królestwa Shinsoo

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-09-29 15:00:46

zurkof

Nowiciusz

Punktów :   -1 

chcemy ziemie!!!!!!!!!!

yo ziom skate loozzz

mam taki pomysl, ktory przedstawilem juz mansurowi ale przedstawie go i wam:
napewno wielu z nas, byc moze wszyscy chcą miec juz ziemie gildi, piec itd....
mamy juz ponad 1/5 yang tego co potrzeba
jest nas okolo 25osob
proponuje zrobic fuzje z jakas gildia, zeby oni przeszli do nas, a zeby nie niszczyc ich gildi mogla byc ona nasza akademia....
chodzi o to zeby yangi i exp wplywaly szybciej
moja druga propozycja jest taka by obnizyc poziom przyjmowania do gildi, tez to ma na celu zwiekszenie wplywania yang na gildie
ale wiazalo by sie z tym to.. ze na wojny z takimi silniejszymi mogli by chodzic ci co maja ponad 5k hp zeby nie bylo duze deedow z naszej strony
kto juz jest w naszej gildi  a ma ponizej tego powinien darzyc zeby ten spelniac to wymaganie
nastepnie propouje podwyzyc wplaty:
100k expa dziennie przynajmniej ( to napewno nie problem dla sredniej 40lvl)
i yang tygodniowo np. hm..... 150k
gdyby owa fuzjia byla lub prog obnizony i sporo czlonkow by bylo to mozna by oplaty zrobic 120k
jeszcze jedno....
na wstepie ci slabsi musieli by wiecej zaplacic
im slabszy poziom tym wiecej na wstepie placi

pisze co o tym sadzicie

Offline

 

#2 2007-09-29 23:33:37

Morteo

Towarzysz

Punktów :   -1 

Re: chcemy ziemie!!!!!!!!!!

podniesc cotygodniowa skladke spoko, zarowno expa jak i yang

pieniadze i exp dla gildii sa tez z wojen?

co do poziomu rekrutacji to zalezy jak dla mnie od Mansura, teoretycznie byloby to wykonalne, zeby slabsi nie wchodzili na wojny, ale upilnowac wszystkich w zamieszaniu nie sposob,

Wodzu i inni macie juz upatrzona konkretna ziemie? podobno ceny sa rozne w roznych punktach

Offline

 

#3 2007-09-30 02:02:12

zurkof

Nowiciusz

Punktów :   -1 

Re: chcemy ziemie!!!!!!!!!!

ja o ziemiach nic nie wiem!
ja wiem tyle co jest w temacie o ziemi, zalorzonej przez...
nie pamietam kogo:D
w kazdym razie na tym forum

Ostatnio edytowany przez zurkof (2007-09-30 11:01:38)

Offline

 

#4 2007-09-30 19:49:22

kowal32

Pachołek

Punktów :   

Re: chcemy ziemie!!!!!!!!!!

Witam

Pomysł jest ogólnie dobry i myślę ze przydałoby się go wprowadzi w życie ( ewentualnie troszkę zmodyfikować na podstawie pomysłów i wypowiedzi innych). Ale coś trzeba zrobić jeżeli chcemy mieć ten zamek szybciej niż za rok . Wiec czekam na uwagi i zdanie innych. Będę dokładnie i regularnie analizował ten temat .


P.S. Fajnie że ktoś się interesuje sprawami gildi, i stara się coś zmienić na lepsze 

Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2007-10-01 16:05:21

Lavode

Pachołek

Punktów :   

Re: chcemy ziemie!!!!!!!!!!

A może zastanowić się nad zakupem ziemi pod zamek już w najbliższym czasie? Chodzi mi o to, żeby mieć lepszą działkę. Niech czeka na zbudowanie zamku, ale lokacja będzie już zaklepana.

Czy to możliwe i co wy na to?

Offline

 

#6 2007-10-01 16:14:42

Mansur

Moderator

Punktów :   

Re: chcemy ziemie!!!!!!!!!!

Co do cen ziemi : ceny ziemi są różne w zależności od miejsca położenia.Na 1 mapie 60-70 mln.Na mapie 3 chyba nawet za 40 mln.
Uważam jednak że nie ma sensu kupować gdzieś daleko,tylko na 1 mapie,oczywiście najlepsze miejsce:)Jesli nazbieramy 50 mln,to
szybko dozbieramy resztę.

Co do zwiększenia opłat : jestem jak najbardziej za.Od 40 lvl kłopoty z kasą powoli się kończą {1.wpadają lepsze przedmioty 2.można
chodzić do wieży demonów na zarobek}.Od 45 lvl chyba już nikt nie cierpi na brak gotówki ,wręcz przeciwnie:)

Oto jeden pomysł jak przyśpieszyć zebranie kasy na gildie :dziennie 2-3 razy sprzedaje handlarzowi zbędny towar{nie chce mi sie stawać na sklepie} po minimalnych cenach.Jeśli ktoś ma wolną postać i czas na rozstawienie sklepu niech weżmie takie przedmioty ode mnie i wystawi na sklepie po nie wygórowanych cenach.Kasa może iść na gildie w całości lub np. połowa na gildie połowa
dostarczycielowi,to kwestia do uzgodnienia.

Następny pomysł : między gildią stosujmy wymianę barterową{towar za towar} np.chcesz iglice to bierz,nie musisz od razu dawać coś
w zamian,jak bedziesz miał to dasz,mam czas to poczekam.Zaoszczędzimy w ten sposób gotówkę.

W tej chwili tyle przyszło mi do głowy,jak na coś wpadnę to napiszę.

Pomysł nr.3.Stwórzmy magazyn zbędnych składników.Potrzebna jest do tego wolna postać,która będzie trzymać te składniki i stworzy listę stanu posiadania.Zainteresowani będą mogli kupować za symboliczną opłatą 1000 yang,a nadwyżkę bedziemy sprzedawać na sklepie gildii.Mam np.ponad 100 sztuk zbędnego mi siana,połowę można umieścić w magazynie a drugą sprzedawać po nie wysokiej cenie.Kasa ze sprzedaży pójdzie na gildię.

Czy ktoś ma wolną postać aby się tym zająć?

Offline

 

#7 2007-10-06 04:29:41

kosikredkiX

Pachołek

Punktów :   

Re: chcemy ziemie!!!!!!!!!!

Mansur napisał:

Pomysł nr.3.Stwórzmy magazyn zbędnych składników.Potrzebna jest do tego wolna postać,która będzie trzymać te składniki i stworzy listę stanu posiadania.Zainteresowani będą mogli kupować za symboliczną opłatą 1000 yang,a nadwyżkę bedziemy sprzedawać na sklepie gildii.Mam np.ponad 100 sztuk zbędnego mi siana,połowę można umieścić w magazynie a drugą sprzedawać po nie wysokiej cenie.Kasa ze sprzedaży pójdzie na gildię.

Czy ktoś ma wolną postać aby się tym zająć?

Rozmawiałem już z Mansurem o takiej postaci - założę osobne konto a lista zbędnych towarów będzie umieszczona na forum.
Postaram się też ja na bieżąco aktualizować. sklep będę wystawiać rano do czasu mojego powrotu z pracy.
Mam jeszcze 2 niepotrzebny mi komputer brak w nim dysku ale jak go uruchomię będziemy mieli sklep 24h.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tef.pun.pl www.mangekyou-eye.pun.pl www.gryfps.pun.pl www.gierki.pun.pl www.lsrolecity.pun.pl