Ataman

Forum Sojuszu Ataman z Królestwa Shinsoo


#1 2007-10-18 20:04:09

pomian

Administrator

Punktów :   

Pomoc Atamanow Kozakom

Trzeba zorganizowac jakies expienie dla ludzi z Kozakow zeby szybciej lvl nabijali troche tez mie mecza tym czty dostana jakas pomoc od was. Ja sam tez nie daje rady im wszystkim pomuc

Offline

 

#2 2007-10-21 02:50:48

Mansur

Moderator

Punktów :   

Re: Pomoc Atamanow Kozakom

Można wprowadzić dyżury z Atamana-np.2 ludzi z Ataman i 6 Kozaków i party przez godzinę dziennie.Kwestia ustalenia szczegółów.
Pomian zrób listę ludzi i jakie mają lvl , podziel ich na 6 i coś zaczniemy z tym robić.

Ostatnio edytowany przez Mansur (2007-10-21 02:54:18)

Offline

 

#3 2007-10-21 19:31:55

Morteo

Towarzysz

Punktów :   -1 

Re: Pomoc Atamanow Kozakom

taki numer ciezko zrealizowac, ludzie w roznych godzinach graja plus problemy z logowaniem, ciezko sie umowic konkretnie

pomian moglby sie porozumiewac z gildia poprzez ktoregos z czlonkow Atamana, jak sie zbierze kilku Kozakow do pt wtedy dolaczy ktos do nich ktos z Atamana wystarczy rzucic haslo na czacie gildii

ja tak to widze, moze inni niech sie wypowiedza, inne, lepsze pomysly ?

Offline

 

#4 2007-10-21 22:12:38

pomian

Administrator

Punktów :   

Re: Pomoc Atamanow Kozakom

Mysle ze propozycja Morteo jest lepsza ciezko u mnie zebrac 6 osob w jednej godzinie.

Mozna tez robic tak ze  jak expicie na gildie albo wogule expicie to ja moge wam podsylac czlowieka z ktorego moze byc jakis pozytek

Offline

 

#5 2007-12-19 18:39:27

niuthek

Nowiciusz

Punktów :   

Re: Pomoc Atamanow Kozakom

ja mogę wieczorami koło 22.00 expić kogoś z Kozaków lub też z rana od np. godziny 11.00 do 17.00 z przerwami...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.parafiagniewu.pun.pl www.lsrolecity.pun.pl www.tef.pun.pl www.gierki.pun.pl www.mangekyou-eye.pun.pl