Ataman

Forum Sojuszu Ataman z Królestwa Shinsoo


#1 2007-10-08 12:46:22

kosikredkiX

Pachołek

Punktów :   

Serwer TS

Witam

Co powiecie na serwer TeamSpeak do gry
Zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy wiedza co ta jest i jak to działa.
Z uwagi  że jest to temat rozległy poniżej jest streszczony opis aplikacji

TeamSpeak doskonale nadaje się do pogaduszek głosowych poprzez sieć LAN i Internet.  Może służyć do "zwykłej" rozmowy, czegoś w stylu czatu głosowego oraz do porozumiewania się w grach z innymi graczami. Może się wydawać to oczywiste ale napisze że powinieneś posiadać kartę muzyczną najlepiej z full duplex, głośniki oraz mikrofon.

Offline

 

#2 2007-10-08 22:28:28

Morteo

Towarzysz

Punktów :   -1 

Re: Serwer TS

jestem sceptycznie nastawiony, w fps moze sie sprawdza ale tu nie trzeba szybkiej komunikacji no i nie kazdemu starczy mocy blaszaka albo lacza na taka aplikacje

Offline

 

#3 2007-10-09 06:43:45

kosikredkiX

Pachołek

Punktów :   

Re: Serwer TS

Morteo napisał:

jestem sceptycznie nastawiony, w fps moze sie sprawdza ale tu nie trzeba szybkiej komunikacji no i nie kazdemu starczy mocy blaszaka albo lacza na taka aplikacje

Nie zgodzę się z Tobą - tego tupu usługa sprawdzała się idealnie w World of Warcraft podczas wojen gildii.
W Wrold of Warcraft grałem ponad 3 lata a dzięki serwerowi TeamSpeak dowodzący podczas walki z innymi gildiami przekazywał polecenia głosowe ( np. zmiana strategii ) - dzięki lepszej komunikacji ( a to podstawa ) szybko staliśmy się jedną z czołowych gildii w świecie WOW. W momencie mojego pożegnania z WOW byliśmy na 34 miejscu z 800 ponad klanów.
W WOW gra ponad 8 milionów użytkowników

Offline

 

#4 2007-10-09 21:08:44

Dufoe

Nowiciusz

Punktów :   

Re: Serwer TS

Myślę że to dobry pomysł. Jak tylko przejde do Ataman
od razu kupuje sobie mikrofon.

Ostatnio edytowany przez Dufoe (2007-10-09 21:09:06)


nick w grze: Dufoe
postać: Sura
lvl: 42
gildia: brak

Offline

 

#5 2007-10-10 08:19:18

Mansur

Moderator

Punktów :   

Re: Serwer TS

Sprawą oczywistą jest to iż porozumiewanie sie głosowe w czasie walki daje dużą przewagę nad przeciwnikiem.Mam kilku kumpli w metinie z którymi robimy połączenie konferencyjne w czasie gry przez skyp.Jednak w czasie połączenia mam lagi na kompie przez które nie da się ostro walczyć.Czy na tym serwerze nie będzie podobna sytuacja?

Offline

 

#6 2007-10-11 01:46:17

kosikredkiX

Pachołek

Punktów :   

Re: Serwer TS

Mansur napisał:

Sprawą oczywistą jest to iż porozumiewanie sie głosowe w czasie walki daje dużą przewagę nad przeciwnikiem.Mam kilku kumpli w metinie z którymi robimy połączenie konferencyjne w czasie gry przez skyp.Jednak w czasie połączenia mam lagi na kompie przez które nie da się ostro walczyć.Czy na tym serwerze nie będzie podobna sytuacja?

Serwer TS nie powoduje dużego obciążenia łącza po za tym w kliencie TS można dowolnie konfigurować jakość połączenia głosowego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gryfps.pun.pl www.lsrolecity.pun.pl www.tef.pun.pl www.mangekyou-eye.pun.pl www.parafiagniewu.pun.pl